środa, 3 sierpnia 2011

One Lovely...


Bardzo dziękuję Kasi za wytypowanie mnie do tej nagrody.
Zgodnie z jedną z zasad mam napisać 7 rzeczy o sobie...

1. Straszna maruda, pesymistka, czarnowidz. Zawsze boję się, że coś się nie uda.
2. Uwielbiam czytać (ale to już wiecie). Książka to dla mnie pyszny tort oblany czekoladą. Jeśli jest nudna po trzech stronach przestaję ją czytać.
3. Jestem przesadnie punktualna. Potrafię być 30 minut przed czasem, byle się tylko nie spóźnić. A jeśli się przydarzy opóźnienie jestem mokra ze zdenerwowania. Nie lubię, gdy ktoś się spóźnia, bo to oznacza, że nie szanuje mojego czasu.
4. Nie jestem konsekwentna, co oznacza, że nie potrafię sama np. uczyć się angielskiego czy zmusić do ćwiczeń. Muszę mieć nad sobą bat, wtedy zrobię wszystko na 100%.
5. Często uważam, że trawa jest bardziej zielona w ogródku sąsiada. Dotyczy to szczególnie (a może tylko) osiągnięć zawodowych innych osób. Nie oznacza to jednak, że nie jestem zadowolona z własnego życia, bo jestem i to bardzo :)
6. Niepoprawna gaduła. O taaaakkkk. W czasie podróży jestem lepsza niż radio... Tylko tyle, że nie śpiewam, bo niestety fałszuję..
7. Uwielbiam brytyjski akcent. Zazdroszczę każdemu, kto taki posiada. A gdybym miała sama sobie wybrać narodowość, byłaby to oczywiście brytyjska :)

Nie wiem jakie blogi nominować, żeby było 16 i się nie powtarzać. Dlatego odstąpię troszkę od reguł i nagrodę przyznaję:
przyszywanej żonie
DM
IW
Kalina
zaszybkiswiat
Myślnik i kropka
Patricia
Gwiazdeczka
Ula
Magda

Powodzenia!

3 komentarze:

  1. Pesymistka, czarnowidz, maruda nie przejmuj się ze statystyk wychodzi, że u nas Polaków to normalne. :) Książki to i ja lubię czytać. Wolę książkę przeczytać niż film obejrzeć. :)

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo ileż my mamy wspólnego:))
    dziekuję za wyróznienie.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli pozostawisz swoją myśl, będzie mi bardzo miło :)